Site Loader

Existuje spôsob, ako bezpečne uchovávať kryptomeny? Koniec koncov, stále počúvate o útokoch hackerov na účty s kryptomenami alebo na virtuálne peňaženky. Aká je najbezpečnejšia možnosť nákupu, ukladania a prevzatia kryptomeny? To je otázka, na ktorú sa pýtajú začínajúci investori aj odborníci v tejto oblasti. Našťastie existujú možnosti bezpečného štartu, napríklad vzdelávacie balíčky s kryptomenou.

Investovanie do kryptomien – ziskový trend alebo imaginárna bublina

Hoci kryptomeny existujú už viac ako desať rokov, rozšírili sa len pred niekoľkými rokmi. V dôsledku jedinečného zvýšenia výmenného kurzu bitcoinov v rokoch 2015 – 2017 sa investície do kryptomeny stali dostatočne módnymi, aby oslovili ľudí, ktorí predtým o investovanie nemali záujem. Počas týchto rokov si mnohí zakúpením kryptomien chceli vyskúšať šťastie. Po decembri 2017 však cena bitcoinov začala dramaticky klesať a málokto videl návrat tejto meny k svojej bývalej sláve. Investori prešli na iné virtuálne mince ako Ripple, TRON a Litecoin.

Ukázalo sa však, že bitcoin bol späť vo forme oveľa rýchlejšie, ako sa očakávalo, a teraz získava hodnotu znova. Pre investorov je to znak toho, že kryptomeny možno považovať za „cyklické“ aktívum, ktoré z času na čas drasticky zvyšuje svoju hodnotu, po čom ju rýchlo stráca. Z hľadiska stability trhu nie sú také zmeny zvlášť žiaduce, ale zároveň znamenajú, že kryptomeny sa stali veľkým prínosom pre špekulácie.

Investovanie majetku – začnite od …

Existuje veľa pravidiel, ktoré by mali začínajúci investori sledovať. Predtým, ako začnete investovať, by ste mali zvážiť aspoň niekoľko dostupných možností. Základná príprava je rovnako dôležitou etapou ako investovanie majetku – nikdy by ste nemali kupovať aktíva, ktoré nepoznáte.

Je určite zlý nápad investovať všetky akumulované úspory naraz. Odborníci zvyčajne odporúčajú, aby ste jednorazovo investovali najviac dvadsať percent svojich peňazí a nikdy si nebrali na investovanie pôžičky. Je tiež dobré rozdeliť investičné portfólio na niekoľko – od troch do päť – rôznych druhov aktív, napríklad: dve kryptomeny, zlato, dva balíčky akcií.

Ideálny štart – Štartovací balíček s kryptomenou

Pre začínajúcich investorov sú zaujímavou alternatívou k získaniu vlastných skúseností vzdelávacie balíčky s kryptomenou. Účelom vzdelávacieho balíčka s kryptomenou je vzdelávanie v oblasti investovania a správy e-mincí. Vedomosti sa prenášajú prostredníctvom vzdelávacích materiálov, ako sú elektronické knihy, webové semináre a online školenia. Investičný nadšenec sa ich pomocou naučí základom investovania, charakteristikám investícií do kryptomien a ako najlepšie spravovať vybranú kryptomenu.

V každom vzdelávacom balíčku klient dostáva, okrem materiálov, jednotky kryptomeny zadarmo. Existuje veľa typov balíčkov, ktoré sa líšia ponúkanou bezplatnou kryptomenou a tiež počtom jednotiek kryptomeny. Účelom pridania bezplatnej kryptomeny je povzbudiť začínajúcich investorov, aby prakticky využívali vedomosti získané vzdelávaním. Stav a hodnotu akumulovaných jednotiek je možné kedykoľvek skontrolovať pomocou tzv. kódu na karte obsahujúceho prihlasovacie meno a heslo k účtu.

Investičné portfólio je spravované sprostredkovateľskou platformou, ktorá má chrániť začínajúceho investora pred stratou alebo krádežou prostriedkov z účtu. Finančné prostriedky vo forme kryptomeny je možné kedykoľvek speňažiť.

Moderná platforma – Cryptoeddu

Cryptoeddu je druh sprostredkovateľskej platformy, na základe ktorej má každý investor prístup k vybranej kryptomene dvoma spôsobmi. Prvým spôsobom je zakúpenie vzdelávacieho balíčka ako súčasti vzdelávacieho balíčka s kryptomenou – vtedy si zakúpite iba vzdelávacie materiály a určitú sumu v kryptomene dostanete zadarmo.

Existuje tiež možnosť prevziať kryptomenu, ktorá už bola zakúpená skôr ako súčasť balíčka. Balíčky je možné zakúpiť od partnerov spoločnosti Cryptoeddu – značiek vytvárajúcich vzdelávacie balíčky. V tomto prípade stačí zadať osemmiestny kód poskytnutý spolu s balíčkom, aby ste získali prístup k bezplatným tokenom kryptomeny. Predtým sa však musíte uistiť, že príslušná značka spolupracuje s platformou Cryptoeddu. Kúpte si Štartovací balíček na webovej stránke CryptoEddu. Teraz môžete získať balíček Ripple Plus za akciovú cenu. Táto sada obsahuje množstvo elektronických kníh a webových seminárov, ktoré sa zaoberajú otázkami týkajúcimi sa investícií do kryptomien, súvisiacich zákonov, bezpečnostných otázok a investičných rizík, ako aj špecifík investovania do kryptomeny Ripple.

Balíček Ripple Plus je preto komplexným súhrnom poznatkov, ktorý môže dať solídne vecné základy osobe, ktorá nikdy predtým do kryptomien neinvestovala alebo s nimi nikdy nebola v kontakte. Ku každému balíčku sa navyše pripájajú bonusy vo forme jednotiek Ripple. Počet kusov závisí od balíčka, ktorý si zákazník vyberie – je tu tiež možnosť zakúpenia Štartovacieho balíčka Ripple bez zľavy.

(Balíček Ripple Plus i Štartovací balíček Ripple je možné získať na stránke Cryptoeddu)

Získajte svoje krypto

Jednotky kryptomeny zakúpené ako súčasť balíčka sú uložené v samostatnej peňaženke priradenej ku každému nákupu. Osemmiestny kód na karte priloženej k sade vám umožňuje disponovať zhromáždenými prostriedkami.

Ak chcete prevziať svoju kryptomenu, kliknite na tlačidlo „Preberám kryptomenu“ v hornej časti stránky. Zobrazí sa okno, v ktorom musíte zadať vašu e-mailovú adresu a kód, ktorý ste dostali pri objednávaní.

(Miesto, kde sa má zadať kód)

Je potrebné poznamenať, že v porovnaní s inými webovými stránkami, kde si môžete kúpiť kryptomenu, sa CryptoEddu vyznačuje početnou spoluprácou so spoločnosťami ponúkajúcimi bezplatné jednotky kryptomeny pripojené ku školeniam. Preto na tiež webovej stránke Cryptoeddu môžete získať kryptomenu pripojenú k sade zakúpenej mimo samotnej platformy. Potom je postup prijímania kryptomeny totožný ako v prípade vzdelávacieho balíčka s kryptomenou zakúpeného priamo na webovej stránke Cryptoeddu.

Post Author: admin

115 Replies to “Cryptoeddu -vaša platforma s kryptomenou”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *