Site Loader

Cryptoeddu -vaše platforma s kryptoměnou

Existuje způsob, jak bezpečně kryptoměnu uchovávat? Koneckonců, stále posloucháte o útocích hackerů na účty s kryptoměnou nebo na virtuální peněženky. Jaká je nejbezpečnější možnost nákupu, ukládání a převzetí kryptoměny? To je otázka, na kterou se ptají začínající investoři i odborníci v této oblasti. Naštěstí existují možnosti bezpečného startu, například vzdělávací balíčky s kryptoměnou.

Investice do kryptoměn – ziskový trend nebo imaginární bublina

Přestože kryptoměny existují již více než deset let, rozšířily se teprve před několika lety. V důsledku jedinečného zvýšení směnného kurzu bitcoinu v letech 2015 – 2017 se investice do kryptoměn stali dostatečně módními, aby oslovili lidi, kteří dříve o investování neměli zájem. Během těchto let si mnozí zakoupením kryptoměn chtěli vyzkoušet štěstí. Po prosinci 2017 však cena bitcoinů začala dramaticky klesat a málokdo viděl návrat této měny ke své bývalé slávě. Investoři přešli na jiné virtuální mince jako Ripple, TRON a Litecoin.

Ukázalo se však, že bitcoin byl zpět ve formě mnohem rychleji, než se očekávalo, a nyní získává hodnotu znovu. Pro investory je to znak toho, že kryptoměny lze považovat za “cyklické” aktivum, které čas od času drasticky zvyšuje svou hodnotu, po čemž ji rychle ztrácí. Z hlediska stability trhu nejsou takové změny zvlášť žádoucí, ale zároveň znamenají, že kryptoměny se staly velkým přínosem pro spekulace.

Investování majetku – začněte od …

Existuje mnoho pravidel, které by měli začínající investoři sledovat. Než začnete investovat, měli byste zvážit alespoň několik dostupných možností. Základní příprava je stejně důležitou etapou jako investování majetku – nikdy byste neměli kupovat aktiva, které neznáte.

Je jistě špatný nápad investovat všechny kumulované úspory najednou. Odborníci obvykle doporučují, abyste jednorázově investovali nejvíce dvacet procent svých peněz a nikdy si nebrali na investování půjčky. Je také dobré rozdělit investiční portfolio na několik – od tří do pěti – různých druhů aktiv, například: dvě kryptoměny, zlato, dva balíčky akcií.

Ideální start – Startovací balíček s kryptoměnou

Pro začínající investory jsou zajímavou alternativou k získání vlastních zkušeností vzdělávací balíčky s kryptoměnou. Účelem vzdělávacího balíčku s kryptoměnou je vzdělávání v oblasti investování a správy e-mincí. Znalosti se přenášejí prostřednictvím vzdělávacích materiálů, jako jsou elektronické knihy, webové semináře a on-line školení. Investiční nadšenec se jejich pomocí naučí základům investování, charakteristikám investic do kryptoměn a jak nejlépe spravovat vybranou kryptoměnu.

V každém vzdělávacím balíčku klient dostává, kromě materiálů, jednotky kryptoměny zdarma. Existuje mnoho typů balíčků, které se liší nabízenou bezplatnou kryptoměnou a také počtem jednotek kryptoměny. Účelem přidání bezplatné kryptoměny je povzbudit začínající investory, aby prakticky využívali znalosti získané vzděláváním. Stav a hodnotu akumulovaných jednotek je možné kdykoliv zkontrolovat pomocí tzv. kódu na kartě obsahujícího přihlašovací jméno a heslo k účtu.

Investiční portfolio je spravováno zprostředkovatelskou platformou, která má chránit začínajícího investora před ztrátou nebo krádeží prostředků z účtu. Finanční prostředky ve formě kryptoměn je možné kdykoliv zpeněžit.

Moderní platforma – Cryptoeddu

Cryptoeddu je druh zprostředkovatelské platformy, na jejímž základě má každý investor přístup k vybrané kryptoměně dvěma způsoby. Prvním způsobem je zakoupení vzdělávacího balíčku jako součásti vzdělávacího balíčku s kryptoměnou – tehdy si zakoupíte pouze vzdělávací materiály a určitou částku v kryptoměně dostanete zdarma.

Existuje také možnost převzít kryptomenu, která již byla zakoupena dříve jako součást balíčku. Balíčky je možné zakoupit od partnerů společnosti Cryptoeddu – značek vytvářejících vzdělávací balíčky. V tomto případě stačí zadat osmimístný kód poskytnutý spolu s balíčkem, abyste získali přístup k bezplatným tokenům kryptoměny. Předtím se však musíte ujistit, že příslušná značka spolupracuje s platformou Cryptoeddu. Kupte si Startovací balíček na webové stránce CryptoEddu. Nyní můžete získat balíček Ripple Plus za akční cenu. Tato sada obsahuje množství elektronických knih a webových seminářů, které se zabývají problematikou investic do kryptoměn, souvisejících zákonů, bezpečnostních otázek a investičních rizik, jakož i specifik investování do kryptoměny Ripple.

Balíček Ripple Plus je proto komplexním souhrnem poznatků, který může dát solidní věcné základy osobě, která nikdy předtím do kryptoměn neinvestovala nebo s nimi nikdy nebyla v kontaktu. Ke každému balíčku se navíc připojují bonusy ve formě jednotek Ripple. Počet kusů závisí na balíčku, který si zákazník vybere – je zde také možnost zakoupení Startovacího balíčku Ripple bez slevy.

(Balíček Ripple Plus i Startovací balíček Ripple je možné získat na stránce Cryptoeddu)

Získejte své krypto

Jednotky kryptoměny zakoupené jako součást balíčku jsou uloženy v samostatné peněžence přiřazené ke každému nákupu. Osmimístný kód na kartě přiložené k sadě umožňuje disponovat shromážděnými prostředky.

Pokud chcete převzít svou kryptomenu, klikněte na tlačítko “Přebírám kryptoměnu” v horní části stránky. Zobrazí se okno, ve kterém musíte zadat vaši e-mailovou adresu a kód, který jste obdrželi při objednávání.

(Místo, kde se má zadat kód)

Je třeba poznamenat, že ve srovnání s jinými webovými stránkami, kde si můžete koupit kryptoměnu, se CryptoEddu vyznačuje početnou spoluprací se společnostmi nabízejícími bezplatné jednotky kryptoměny připojené ke školením. Proto také na webové stránce Cryptoeddu můžete získat kryptomenu připojenou k sadě zakoupené mimo samotné platformy. Pak je postup přijímání kryptoměny totožný jako v případě vzdělávacího balíčku s kryptoměnou zakoupeného přímo na webové stránce Cryptoeddu.

Post Author: admin

9 Replies to “Cryptoeddu -vaše platforma s kryptoměnou”

 1. Hello! Someone in my Facebook group shared this site with us so I came to
  take a look. I’m definitely loving the information. I’m book-marking and will be tweeting this to
  my followers! Great blog and brilliant design.

  Feel free to surf to my homepage bitcoin signals

 2. I’m гeally loving tһe theme/design of yoսr blog.
  Do үοu ever гun into any browser compatibility issues?
  Ꭺ feᴡ of my blog audience hve complained аbout my site not ԝorking correctly
  іn Explorer but looks great in Safari.
  Ɗo ʏou have ɑny recommendations tо heⅼp fix this
  pгoblem?crypto archie

 3. Ϲan I simply just sayy what ɑ relief tο discover ѕomeone who trᥙly understands ԝhat they are talking ɑbout online.
  Ⲩou definiteely understand һow to bring ann iasue tо light and mɑke it important.
  A lot more people must read this and understand this ѕide of yоur story.
  І ᴡas surprised you ɑren’t mοre popular because yоu surewly hаve the gift.

  Feeel free tο visit my web site; Crypto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *