Site Loader
Rock Street, San Francisco

V dobe hegemónie internetu nemohlo byť investovanie jednoduchšie. Mnoho ľudí ale nie je presvedčených o investíciách, pretože sa bojí veľkých strát alebo si myslí, že majú nedostatočné vedomosti, aby sa rozhodli pre takýto postup. Ale vyplatí sa investíciu donekonečna odkladať?

Investovanie – premýšľanie o budúcnosti

Pred niekoľkými rokmi, bolo mnoho ľudí prekvapených, keď im priateľ povedal, že má časť svojej investičnej peňaženky v kryptomenách – type virtuálnej meny, ktorá je chránená rôznymi kryptografickými metódami a generovaná digitálne. Doba sa avšak zmenila a súčasný investor je považovaný za zatvrdeného tradicionalistu, pokiaľ nemá účet na kryptoburze alebo pokiaľ nikdy neobchodoval so žiadnou kryptomenou.

Kryptomeny sú najobľúbenejšie aktívum sveta, a investovanie do nich sa netýka len technologických nadšencov. Dnes mnoho konzervatívnych firiem nejakou formou integruje kryptomenu do svojich platforiem alebo využíva virtuálne platidlá ako prostriedok pre zavádzanie produktov iného druhu. Vo vlaňajšom októbri PayPal spustil novú službu, ktorá umožňuje držiteľom účtov nakupovať, predávať alebo uchovávať kryptomeny alebo ich využívať na nákup výrobkov u 26 miliónov rôznych predajcov.

 „Prechod na digitálne formy mien je nevyhnutný, čo sa spája s jasnými výhodami z hľadiska finančnej integrácie a prístupu; efektivity, rýchlosti a odolnosti platobného systému a schopnosti vlád rýchlo vyplácať prostriedky občanom“ – povedal Dan Schulman, predseda a generálny riaditeľ PayPal v tlačovej správe. Znamená to, že práve teraz je správny okamžik na začatie svojej prvej digitálnej investície.

Objednajte si súpravu

Pravidlá investovania – diverzifikácia

Avšak stačí si kúpiť jednu, ľubovoľnú kryptomenu? Samozrejme – nie! Takéto správanie je veľmi nerozumné. Avšak existujú metódy zníženia rizika pri investíciách do ľubovoľného aktíva.

Diverzifikácia je stratégia riadenia rizika, ktorá v sebe spája rôznorodé investície v rámci peňaženky. Dobre diverzifikovaná peňaženka obsahuje množstvo rôznych typov aktív alebo investičných nástrojov, s cieľom obmedziť všeobecné riziko. Takýto postup je založený na východisku, že peňaženka poskladaná z mnohých rôznych investícií prinesie priemerne vyššie dlhodobé zisky a zníži riziko straty celého kapitálu.

Diverzifikácia funguje tak, že zmierňuje všeobecné riziko v celej peňaženke, pretože pozitívne výsledky niektorých investícií neutralizujú negatívne výsledky iných. Výhody plynúce z diverzifikácie sa vyskytujú iba vtedy, keď aktíva nie sú dokonale korelované – to znamená, že reagujú inak, často protiľahlo, na vplyv trhu.

Kryptomeny s veľkou budúcnosťou

S kompletizovaním investičnej peňaženky je potrebné začať výberom e-platidiel so sľubnou budúcnosťou. Samozrejme, na trhu možno naraziť na mnoho zaujímavých produktov, ako sú Stellar a Bitcoin Cash.

Stellar je platobná technológia, ktorá má za cieľ zapojiť finančné inštitúcie a čo najviac znížiť náklady a skrátiť čas potrebný na medzinárodné prevody.

Fungovanie Stellaru je analogické ako pri väčšine decentralizovaných technológií prevodov. Obsluhuje sieť decentralizovaných serverov s rozptýlenou knihou, ktorá je aktualizovaná každých 2 až 5 sekúnd vo všetkých uzloch. Každý uzol v sieti Stellar si vyberá inú sadu „dôveryhodných“ uzlov. Keď bude transakcia potvrdená všetkými uzlami v sieti, je považovaná za potvrdenú. Vďaka takto zjednodušenému procesu je sieť Stellar nesmierne rýchla a môže spracovávať až 1000 sieťových operácií počas jednej sekundy. Tokeny Stellaru (token je virtuálna mena produkovaná sieťou) sú teda považované za výnimočne inovatívne riešenie.

Čo sa Bitcoinu Cash týka, sú jeho hlavnými prednosťami nízka cena a rýchlosť, s ktorou prebiehajú transakcie. Takáto rýchlosť je na pomalosťou preslávenom reťazci Bitcoinu možná, pretože je technológia Bitcoin Cash viac škálovateľná, čo znamená, že viac ľudí môže robiť transakciu na reťazci blokov v rovnakú dobu. Okrem toho autori Bcash rýchlo zavádzajú vylepšenia, ktoré zvyšujú škálovateľnosť reťazca blokov, čo mu dáva veľký potenciál na využitie v najbližšej dobe.

Sada Netricoin – ako to funguje?

Ako Stellar, tak Bitcoin Cash možno získať v sade Netricoin. Sada Netricoin je produkt skladajúci sa zo školení, webinárov, e-bookov a študijných pomôcok, popisujúcich problematiku spojenú s investíciami pre začiatočníkov, a predovšetkým – diverzifikáciu investičnej peňaženky. Všetky tieto materiály sú určené pre ľudí, ktorí si túžia rozšíriť vedomosti o témach spojených s investíciami do kryptomien.

Avšak faktorom, vďaka ktorému sa sada Netricoin líši od iných kurzov, sú k nemu pripojené bezplatné jednotky kryptomien – Stellar a Bitcoin Cash, v pomere jedna k jednej. Takýto bezplatný bonus má za úlohu vyzvať mladých investorov k diverzifikácii vlastných kryptomien a ďalších investícií. Za zmienku stojí, že je kryptomena uložená na špeciálnom účte prostredníka, čo ju má ochrániť pred činením chýb účastníkmi kurzu alebo pred odcudzením kryptomeny hackermi.

Objednajte si súpravu

Zistite, ako investovať

Netricoin – ako ho kúpiť a využiť

Sada Netricoin chráni kryptomenu pridávanú ako bonus zadarmo mnohými spôsobmi. Po prvé, transakcie vždy prebiehajú v offline režime. V zodpovedajúcim spôsobom zaistenej obálke odoslanej po zakúpení produktu Netricoin frekventant kurzu nájde kartu s prístupovým kódom Netricoin. Tento kód na karte je zároveň prihlasovacím menom a heslom k peňaženke, v ktorej je uložená kryptomena.

Frekventant kurzu, ktorý dostal kartu Netricoin, má prístup k náhľadu obsahu nazhromaždenej kryptomeny, ale, aby si ju vybral, je potrebné overenie elektronickou cestou. Až po zadaní kódu z karty a overení identity je možné spravovanie prostriedkov nazhromaždených na účte. Podrobný návod vysvetľujúci, ako si skontrolovať účet, vybrať alebo spravovať kryptomenu, je odovzdávaný elektronicky. V prípade otázky môže osoba kupujúca sada Netricoin kontaktovať konzultanta.

Na získanie sada Netricoinu je nutné kontaktovať predajcu a dohodnúť sa na telefonickom rozhovore, v ktorého rámci bude predstavená ponuka a spôsob fungovania produktu. Po nákupe klient získa prístup k vzdelávacím materiálom zasielaným mailom, možnosť zapísať sa na webináre a tiež náhľad na hodnotu zhromaždenej kryptomeny. V tú istú dobu bude poštou odoslaná karta Netricoin s kódom – bude ju možné prevziať po predložení dokladu potvrdzujúceho identitu.

Prevzatie nazhromaždenej kryptomeny je veľmi jednoduché – je potrebné kontaktovať predávajúceho, uviesť kód a číslo peňaženky, do ktorej budú prevedené prostriedky, a čakať na koniec akcie. Ako Stellar, tak Bitcoin Cash, môžu byť klientom kedykoľvek speňažené.

Pre koho je určená sada Netricoin? Ide o dokonalú možnosť pre amatérov v investíciách a pre tých, ktorí ešte neinvestovali online alebo to nechcú robiť s ohľadom na možnosť hackerského útoku, alebo nezrozumiteľné predpisy týkajúce sa investovania do kryptomeny na burze. Sada Netricoin umožňuje efektívnu a rýchlu diverzifikáciu peňaženky pomocou kryptomien, a okrem toho podporuje štúdium profesionálneho online investovania.

Post Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *